VIP Eğitim | Türk Amerikan Derneği Karşıyaka

1951'DEN BUGÜNE TÜRK-AMERİKAN DERNEĞİ DENEYİMİYLE...

HIZLANDIRILMIŞ ÖZEL DERS

Grup eğitimlerinin sabit gün ve saatlerine uymak zorunda değilsiniz. Sizin saatlerinize uyan bir İngilizce kursu planlıyor üstelik özel ders ayrıcalığıyla aylarca uğraşmadan İngilizcenizi geliştiriyoruz.

VIP İŞ İNGİLİZCESİ

Genel İngilizce sınıflarında zaman kaybetmek istemiyorsanız bu program tam size göre. İçeriği sektörünüze uygun hazırlanmış Ticari İngilizceyi sektörün profesyonellerinden edinin. Gün ve saatleri size özel planlıyor, ders iptal hakkı ile eksik bırakmadan ilerliyoruz.

İSTER EVİNİZDE İSTER İŞYERİNİZDE EĞİTİM

Kendinizi özel hissedeceğiniz bu uygulama ile sizin için sınırları kaldırıyoruz. Yoğun çalışma koşulları ya da trafik sorunları İngilizce konuşmanızı engelleyemeyecek. Üstelik yaş ve seviye aranmaksızın hemen kayıt olabilir hemen derslere başlayabilirsiniz.

KONUŞMA SINIFI

İngilizce bilmek İngilizce konuşmak demek değildir. Gramer bilgisi edinmiş ancak konuşma becerisini geliştirememiş herkesin katılabileceği konuşma dersleri hem esnek zamanlı hem size özel. Dileyen öğrencimiz sınıf eğitimiyle, dileyenler için 1+1 VIP Konuşma dersleri ile İngilizcenizi konuşturan bu uygulama için eğitim danışmanlarıyla iletişim kurmanız yeterli.

YORUMLAR

Kampanyalarımızdan haberdar olun!